12. trofej u nizu za crno-bijele

fk partizan-inđija

U današnjoj utakmici 24.kola Superlige Srbije, Partizan je  slavio  protiv Inđije rezultatom 6:0.

Ovo je Partizanu 12. pobeda u nizu, a treći meč bez primljenog gola, a ujedno su izabranici Aleksandra Stanojevića sa pet golova izjednačili najbolji rezultat protiv Inđije, i upravo tim rezultatom slavili su u prvom meču u Humskoj.

Bibras Natho je sa penal linije pogodio nakon što je Ivan Obradović oboren u šesnaestercu u 7. minutu meča.

Čekao je Partizan do 41. minuta za svoj drugi gol. Tada je Lazar Marković iskoristio grešku odbrane da uveća prednost crno-bijelih.

Potom u zaustavnom vremenu prvog poluvremena nakon neshvatljive greške golmana domaćih Jovičića upisuje se Miloš Jojić.

U Drugom poluvremenu Takumo Asano u 52. minutu uspjeva da još jednom uveća prednost gostiju, da bi potom Nemanja Jović nakon kontra napada postavio  5:0.

U samoj završnici šutirao je Bajbek, a odbitak o stativu u gol ubacio je Vujačić za konačnih 6:0.