Zvezda zaradila veliku prednost, Partizan upisao novi poraz

fk-Crvena Zvezda

U 21. kolu Superlige Srbije Crvena Zvezda zabilježila je veliku pobjedu nad Borcem i povećala prednost nad vječitim rivalom u crno-bijelom dresu.

Zvezda je danas na svom terenu bila bolja od Borca visokim rezultatom 3:0. U prvom poluvremenu istakao se jedino Adžić u 35. minuti. Nakon pauze nastavak donosi dva gola Pešića. Fudbaler Zvezde krenuo je u akcije u 50. i 63. minuti koje su bile uspešne za konačnih 3:0. Prije Zvezdine pobjede Partizan je srušen na Kruševcu od domaćina Napretka. Za rezultat 2:1 je Vukanović pogodio u 34. minuti, a Đerić je digao na 2:0 u 54. minuti. Partizan je tek u 60. minuti došao do gola preko Jevtovića, ali to nije pomoglo crno-bijelim igračima da pređu u vodstvo.

Crveno-bijeli trenutno imaju 56 bodova što je za devet bodova više od Partizana. Sledeće kolo donosi susret dva gradska rivala. Meč će se odigrati 13. decembra od 18h.