Napoli brzo riješio sa Torinom

Napoli-Torino

U okviru 17. kola italijanske Serije A sreli su se Napoli i Torino. Ekipa Siniše Mihajlovića je pobjeđena već u prvom poluvremenu susreta.

Već u 4. minuti su fudbaleri Napolija realizovali uspješnu akciju pa je Kulibali poslije kornera pogodio za 1:0. Napetost je smirio Zjelinski u 25. minuti kada je ubacio za 2:0, a već poslije pet minuta Hamšik Mertens precizno pogađa iza leđa golmana Torina. Dakle, poslije 30 minuta igre bilo je 3:0 za Napoli. Do kraja prvog poluvremena nije bilo više pogodaka. Poslije odmora se probudio i Torino, pa je Andrea Beloti u 65. minuti iskoristio pomoć Adema Ljajića za jedini bod Torina. Konačan rezultat ostao je 3:1 za Napoli.

Pravo je čudo ulazak Adema Ljajića na današnjoj utakmici s obzirom na to da je u svađi sa trenerom Sinišom Mihajlovićem. Danas je ušao na početku drugog poluvremena u 46. minuti, ali je izostao na susretu sa Laciom.