Junajted popustio pod ‘malim’ Bristolom

Mančester Junajted-Bristol Siti

Plasman za finale Carabao kupa izborio je Bristol Siti nakon današnje velike pobjede nad Mančester Junajtedom. Kraj utakmice obilježilo je čudo sa rezultatom 2:1 za Bristol.

U prvom poluvremenu je bilo dosta prilika za vodstvo, međutim ni domaćini ni gosti nisu iskoristili posjed lopte. Junajted je dva puta došao do gola, ali bezuspješno. Drugo poluvrijeme razdrmalo je domaćine iz Bristola i Brajan pogađa za 1:0 u 51. minuti susreta. Ipak, Ibra za Đavole izjednačuje na 1:1 već u 58. minuti. Do 90. minuta utakmice ostao je takav rezultat, ali nadoknada donosi iznenađenje. Treći minut nadoknade ostaće dugo pamćen. Tada je Kori Smit za Bristol Siti ubacio u mrežu Junajteda za 2:1, čime je upisao jednu od najvećih pobjeda svog kluba.

Bristol Siti je danas pokazao da je ozbiljan protivnik, pa je vrlo vjerovatno da ćemo ga uskoro gledati u društvu najboljih.