Đavoli odradili remi sa Lesterom

Mančester Junajted-Lester

U 19. kolu Premijer lige sreli su se Mančester Junajted i Lester. Utakmica je završena rezultatom 2:2.

Lester dolazi do vodstva u 27. minuti preko Vardija za 1:0. Do kraja prvog poluvremena Mata vraća iz Junajteda u 40. minuti za 1:1. Sa izjednačenjem se ide na pauzu. Povratak na teren donosi novi pogodak Mate u 60. minuti, kada je bio precizan sa 20-ak metara. Malo poslije toga u 73. minuti Amartej iz Lestera dobija drugi žuti karton i izlazi sa terena. Đavoli sada imaju igrača više, ali bez uspješnih pogodaka. Do kraja utakmice svi su bili ubjeđeni da je večerašnja pobjeda Junajtedova, dok Megvajer nije pogodio mrežu Junajteda u nadoknadama. Konačan rezultat ostao je 2:2.

Junajted je sada drugi na tabeli Premijer lige i ima 42 boda, Lester ima 27 bodova i nalazi se na osmom mjestu, a prvi je i dalje siti sa 55 bodova.