Zvezda poljuljana pred susret sa CSKA

Crvena Zvezda-Zenit

Danas su fudbaleri Crvene Zvezde poraženi od sanktpeterburškog Zenita u poslednjoj utakmici pred početak novog dijela sezone Lige Evrope. Zenit je u ovom meču upisao 1:0.

Od početka utakmice je Zenit postavio svoj ritam i u 23. minuti preko Aleksandra Jerohina došao do prednosti 1:0. Ovakav rezultat je ostao do kraja prvog poluvremena, iako je bila poprilično dobra prilika El Fardu Bena za crveno-bijele. U drugom dijelu utakmice se Crvena Zvezda nije uspjela izboriti za izjednačenje ili prelazak u vodstvo. Slavoljub Srnić nije dobro odradio akcije u drugom poluvremenu i tako je 1:0 ostalo do kraja utakmice.

Sledeća utakmica za koju se fudbaleri Crvene Zvezde pripremaju je susret sa moskovskim CSKA u šesnaestini finala Lige Evrope.