Ronaldo odlučio sudbinu Stare dame!

Real Madrid-Juventus

Juventus i Real Madrid odradili su fantastičnu revanš utakmicu četvrtfinala Lige šampiona, a na iznenađenje svih prisutnih Madriđani su preko Ronalda došli do jedinog gola na utakmici i uništio sve šanse Juventusa za nastavak takmičenja.

Ekipa iz Torina je zaigrala već u 2. minuti kada je Mandžukić počastio svoj tim sa 1:0. On se ponovio krajem prvog poluvremena u 37. minuti za 2:0. Juventus je tada već slavio, a i u drugom poluvremenu nastavio sa napadom. Matuidi je u 60. minuti odradio sjajnu akciju i navijači Juventusa su poludjeli od sreće. Po isteku 90 minuta susreta Stara dama je vodila sa 3:0, ali se Ronaldo razljutio i u 97. minuti pogodio za 3:1.

Ovakav rezultat je bio je dovoljan za ispadanje Juventusa, jer je ukupan skor 2:0. U prvoj utakmici je Real slavio sa 3:0, a ovaj put je to odradio Juventus sve do poslednje sekunde.