Musa poveo Cedevitu u polufinale A1 lige

Dzanan-Musa

Košarkaši Cedevite su danas odigrali utakmicu protiv Osijeka i zabilježili pobjedu sa 89:62. Ukupan skor je 2:0 u seriji i vodi Cedevitu u polufinale A1 lige.

Do poluvremena su košarkaši iz Zagreba odlučili pitanje pobjednika. U prvih 20 minuta igre je Zagreb vodio sa 13 poena prednosti tj. sa 45:36. Osijek je potpuno posustao u trećoj dionici i upisao samo 9 poena, dok je Cedevita držala konstantu sa 25 ubačenih poena. U završnici su se domaćini malo popravili, ali je Cedevita već odlučila ishod sa 89:62.

Za Cedevitu je Musa odigrao sjajan susret sa 15 poena, po 5 skokova i asistencija. U Osijeku je lijepo odigrao Došen sa 12 ubačenih poena. Polufinalni meč će Cedevita igrati protiv boljeg iz duela Split-Šibenik.