Srbija odigrala slabo protiv Rumunije!

Srbija-Rumunija

U četvrtom kolu Lige nacija reprezentacija Srbije odigrala je utakmicu protiv Rumunije. Po isteku 90. minuta igre rezultat je ostao jednak i utakmica je završena sa 0:0. Iako je većinu vremena Srbija imala igrača više nije to iskoristila kao prednost.

Navijači Rumunije prekinuli su utakmicu na samom početku nakon kornera Srbije. Reprezentativci Srbije su u nastavku pokazali oštru igru. Veljković i Milenković su kontrolisali teren. Polovinom prvog  poluvremena je Dušan Radić promašio penal. U 40. minuti susreta je fudbaler Rumunije Tamaš dobio crveni karton.

U drugom poluvremenu je Rumunija mogla igrati samo odbranu. Orlovi su na sve načine pokušali doći do prednosti. U 56. minuti je Radonjić imao odličnu priliku u kaznenom prostoru, ali to nije dobro prošlo kao ni pokušaj Mitrovića u 67. minuti. Golman Rumunije Tatarušanu se snašao u svakoj situaciji u koju su ga fudbaleri Srbije postavljali. Tako je susret završen bez golova i Rumunija je osvojila bod na svom terenu.