Nevjerovatne scene sa terena u Ukrajini (VIDEO)

ukraine football match

Daleko od toga da su rijetki slučajevi kada neko utrči na teren i prekine utakmicu, ali prizor koji nam dolazi iz Ukrajine vjerovatno nije nikada zabilježen na fudbalskim mečevima, misleći na one ozbiljnije ne računajući niže i seoske lige.

Međutim prizor za pamćenje se desio u toku kvalifikacionog meča za Olimpijske igre gluvih između Ukrajine i Italije koji je odigran u blizini Poltave.

Naime, najprije su dva psa uletela na teren u 41. minutu i na nekoliko trenutaka prekinula utakmicu, pri rezultatu 2:0 za domaćina, da bi u drugom poluvremenu svi na tribinama ostali u šoku kada se na terenu pojavio konj.

Nema sumnje da je konj najveća životinja koja je u posljednje vrijeme prekinula jednu fudbalsku utakmicu. Na mečevima Premijer lige vidjeli smo uletanje mačke, na terenima su, takođe, nalazili i zmije, dok su psi i golubovi redovna pojava.