Šampion Srbije razbio protivnika

partizan-mladost

Partizan je napravio odličnu uvertiru za start u Ligi Evrope – crno-bijeli su kod kuće pobijedili Mladost iz  Lučana sa (3:0) u meču osmog kola Superlige, u meču koji su obilježili debiji Ognjena Ožegovića i Teofilusa Solomona, zatim povratak Zorana Tošića, kao i Leandre Tavamba.

Trener Partizana Miroslav Đukić je malo kombinovao sa sastavom, što se osjetilo u prvom poluvremenu, ali je u drugom dijelu sve došlo na svoje mjesto i šampion Srbije je rutinski upisao tri boda i tako ostao na minus tri iza lidera Crvene Zvezde, koja je dan ranije slavila u Ivanjici.

Crno-bijeli su u prvom poluvremenu konstantno napadali, ali nisu uspijevali da probiju bedem domaćina. Bilo je prilika, ali ne i preciznosti od strane napadača šampiona Srbije. Stvari su došle na mjesto u drugom poluvremenu. Lijevi bek Nemanja Miletić je postigao gol desnom nogom, poslije soloprodora, a onda se razigrao i Leandre Tavamba. Kamerunac je bio asistent i strelac čime je samo potvrdio svoju odličnu formu.