Spektakl 4. kola Lige prvaka

Mančester-Junajted-Benfika

Večerašnje utakmice napravile su spektakl u 4. kolu grupne faze Lige prvaka.

Junajted je pobjedio Benfiku rezultatom 2:0 i obezbjedio prolaz dalje kao i prvo mjesto na tabeli sa 12 bodova. U 15. minute je Martial pokušao doći do prednosti, ali je to uspješno odbranio Svilar. Matić je zatresao mrežu Benfike za 1:0. Junajted je novi pogodak postigao u 78. minuti uz pomoć Blinda. Večeras se proslavila i ekipa iz Parka Prinčeva.

PSŽ je izdominirao nad Anderlehteom rezultatom 5:0. Prvo poluvrijeme završeno je sa dva pogodka koja su pistigli Verati i Nejmar (30. i 45. minut). PSŽ je svakako bio favorit u ovom susretu pa je i u drugom poluvremenu nastavio savršenu igru. Kurzava je u 52. minutu riješio još veću prednost, ali se fudbaleri PSŽ-a nisu htjeli zadržati na tome.

Sledeći gol pao je u  72. minuti kada je ponovo lijepo odigrao Kurzava. Šest minuta nakon ovoga uslijedila je nova akcija Kurzave kojom je kompletirao hatt-trick.