Roma oduševila, Barsa razočarala

ac-Roma

Rezultat sa Olimpika ostaće dugo zapamćen. Na Olimpiku je Roma srušila Čelzi rezultatom 3:0. Čelzi je prošle godine bio na vrhu Engleske, mada bi večerašnjom igrom moglo doći i do smjene menadžera.

Nije prošla ni prva minuta kada je Roma povela sa 1:0 i to akcijom Stefana El Šaravija. Krajem prvog poluvremena se ponovo zatresla mreža Čelzija, a i ovaj pogodak je izveo El Šaravi. Šaraviju je pomogao Peroti sredinom drugog poluvremena, tačnije u 63. minuti, i ovako okončao ‘patnje’ Konteovih fudbalera.

Za razliku od superiorne Rome, Barsa je večeras iznevjerila svoje ljubimce. Susret sa Olimpijakosom riješen je rezultatom 0:0, a atmosfera je bila veoma napeta, Fudbaleri katalonske ljepotice nisu  uspjeli upisati pobjedu, iako su bili bolji, a prošli su bez ijednog boda.