Zvezda prva, Partizan drugi

Crvena Zvezda-Radnički

Crvena Zvezda je danas gostovala Radničkom u Nišu u okviru 16 kola Super lige. Gosti su pobjedili domaćine rezultatom 4:0.

Fudbaleri Crvene Zvezde istakli su svoju dominaciju već u prvom poluvremenu koje je završeno sa 3:0. Aleksandar Pešić odigrao je hat-trik, a sa loptama u golu mu se pridružio i Kanga. Utakmica je završena razlikom od 4 gola a ovom pobjedom je Zvezda na vrhu tabele sa 43 boda.

Partizan je takođe danas bio gost. Fudbaleri Partizana savladali su Mačvu sa 3:1, ali utakmica nije završena lagano kao susret Zvezde i Radničkog. Namučili su se  crno-bijeli već u prvom poluvremenu, a i na odmoru su gubili 0:1. U drugom poluvremenu su se igrači Partizana sabrali i postigli 3 gola. Strijelci su bili Tawamba, Ilić i Jovanovć, a za Mačvu je pogodio Lazarević. Partizan je sada drugi na tabeli sa 39 bodova, a prati ga Vojvodina sa 30.