Peti poraz Igokee

igokea-mornar

U 8.kolu ABA lige Igokea je u Baru poražena od Mornara 87:83. Od samog starta Igokea je bila u zaostatku, a Mornar je na poluvrijeme otišao sa +5 (43:38). Domaćin je u trećoj četvrtini nekoliko puta imao dvocifrenu prednost a u poslednjih desetak minuta igre Mornar je bio na +11 (64:56), u samoj završnici Igokea je svojom odličnom igrom uspjela da se vrati na samo dva poena zaostatka, ali za potpuni preokret nije imala ni snage ni vremena.

Najefikasniji u redovima Mornara bio je Derek Needham koji je sa 22 poena, 5 skokova i 5 asistencija za 35 minuta provedenih na parketu proglašen za MVP-a 8.kola.

Igokeu je sa 18 poena predvodio Lee, Ponjavić je  postigao 16, a Glogovac 14 poena. Igokea sada ima omjer tri pobjede i pet poraza te se nalazi na osmom mjestu ABA lige.