Poraz Zvezde u 7. kolu Eurolige

Crvena Zvezda-CSKA

Večeras je u Beogradu Crvena Zvezda poražena u sedmom kolu Eurolige. Ekipa CSKA pobjedila je Zvezdu rezultatom 85:59. Od samog početka slutio se Zvezdin kraj, a Moskovljani do krajaništa nisu prepuštali slučaju.

Već od prve četvrtine su gosti poveli sa 12 razlike (22:10). Druga dionica je rastresla domaćina što nije bilo dovoljno za prelazak u vodstvo. CSKA je na pauzi upisala čak 17 poena više od domaćih košarkaša. U nastavku utakmice je prevladao isti dominantni tempo gostiju koji su u završnici došli i do ogrome razlike od 31 poen. Zvezda je na kraju pokušala ublažiti sraman poraz.

Najbolji iz CSKA bio je Nando De Colo ubacivši 16 poena, zatim Kajl Hajns sa 13 i Higins sa 12 poena. Kod domaćina su se istakli Ročesti sa 15 i Feldin sa 12 poena.