Real bez milosti protiv APOLE-a

Real-Madrid-Apoel

Peto kolo Lige prvaka donijelo je rasturajuću utakmicu Reala i APOEL-a na domaćem terenu gubitnika, u Nikoziji.

Kraljevi su u današnjem susretu upisali fenomenalnih 6:0, a za razliku od Napolija već u prvom poluvremenu čvrsto je postavio dominaciju na terenu. U okviru prvih 45 minuta Benzeme se okitio sa 2 gola, Načo i Modrić sa po jednim i ovako su 3 fudbalera dovela Real do ubjedljive prednosti 4:0 prije pauze.

Po povratku na teren APOEL kao da je prepuštao Realu sve prilike za gol, što su Kraljevi i iskoristili. Već u 49. minuti Ronaldo prilazi mreži APOEL-a i veličanstveno ubacuje svoj 17. gol u Ligi prvaka ove godine. Kratko nakon ovoga zabija još jedan i upisuje konačnih 6:0. Domaćini su bez teksta poniženo napustili stadion.

Real je ovom pobjedom obezbjedio prolaz dalje u grupi H.