Amerika se klanja mladom Joveljiću

joveljić

Dejan Joveljić igra u odličnoj formi u dresu Los Anđeles Galaksija, i novim golom najavio je dobru sezonu. Ovog puta bio je strijelac protiv Gvadalahare u okviru takmičenja Liga kupa, a tim iz Kalifornije slavio je sa 2:0.

Joveljić se upisao u strijelce u 28. minutu, Efren Alvares izveo je korner, a odlično je reagovao Joveljić, koji je postigao 11. gol na 23 nastupa.

Konačan rezultat je postavio 19-godišnji Džonatan Peres u 62. minutu, te su tako u oba gola protiv tima iz otadžbine učestvovali Meksikanci.

U drugom meču ovog turnira Los Anđeles je poražen protiv Klub Amerike nakon što je još jedan predstavnik južnog susjeda bolje izvodio penale.

Joveljić i družina se sada okreću nastupu u MLS-u, gdje im predstoji gostovanje Kanzas Sitiju.