Boaći: I dalje sam igrač Zvezde

ričmond-boaći

BEOGRAD – Ričmond Boaći trudio se da u 155. vječitom derbiju (0:0) postigne pogodak i donese veliku radost navijačima Crvene Zvezde, ali u tome nije uspio. Najviše žali za situacijom u finišu prvog poluvremena.

Da sam šutnuo na gol i da je golman odbranio mogli bismo da kažemo da sam propustio šansu, a pošto je neravan teren promijenio putanju moje lopte ne mogu da kažem da sam promašio. Loše sam se osjećao zbog toga, ali takav je fudbal – rekao je Boaći.

Uprkos špekulacijama o odlasku u Kopehnahen, kaže da ostaje na Marakani.

Igrač sam Crvene Zvezde i dok ja ne izađem pred novinare i kažem da sam promijenio klub sve što pročitate su glasine. Ne znam šta će se desiti, ali volio bih da ostanem ovdje. Ko ne bi volio da svake sedmice ima podršku ovakvih navijača i da živi u tako lijepom gradu kao što je Beograd? Ovdje sam zbog Zvezde, volim je i ovo je postala moja porodica. Očekuju nas velike utakmice u nastavku sezone. Vjerujem u svoju ekipu, siguran sam da možemo svakoj ekipi koja nam dolazi u narednom periodu da pokažemo koliko vrijedimo. Mi smo Zvezda, nikoga se ne plašimo, samo igramo fudbal i uživamo u tome – rekao je Boaći.