Đukić: Zadovoljan sam bodom

miroslav-đukić

BERN – Fudbaleri Partizana vraćaju se iz Berna s bodom na otvaranju Liga Evrope. “Crno-bijeli” su na gostovanju Jang Bojsu igrali 1:1, što je bilo doboljno za zadovoljstvo trenera srpskog prvaka Miroslava Đukića.

Uvijek je dobro odnijeti bod sa gostovanja. Veoma sam zadovoljan drugim poluvremenom, imali smo bolji stav. U prvom poluvremenu smo bili malo uplašeni, nismo bili agresivni, ali smo u drugom dijelu bili bolji, dominirali, imali šanse. U globalu sam zadovoljan. Pritisli smo ih u drugom dijelu, nismo im dali da igraju, dominirali smo, veoma sam zadovoljan. Nametnuli smo dobar ritam, evropski ritam. Ekipa je izdržala, veoma sam zadovoljan – rekao je Đukić poslije utakmice za televiziju Arenasport.

vladimir-stojković

Očekivali smo da će igrati napadački, bilo je mnogo šansi. Utakmica je bila lepa, “grobari” nisu za džabe došli. Čestitam saigračima na bodu, on je vrlo bitan pogotovo na strani, protiv Jang bojsa, ekipe koja je u vrhu i koja je znala da igra napadački – rekao je golman srpskog šampiona, pruživši podršku saigraču Marku Jevotviću, koji je sredinom prvog poluvremena umalo postigao autogol poslije jedne loše intervencije.

Dešava se, lopta je čudna kod prekida, spusti se… Par puta je bila konfuzija kod prekida, nije Jevtović namjerno htio, tu smo da se pomažemo – dodao je Stojković, istakavši da je osvojen veliki bod u gostima protiv jake ekipe.