Fudbaleri Barselone se pokazali kao nepristojni gosti

FC-Barcelona-2

Fudbaleri Barselone su iza sebe ostavili džumbus na Ibici. Poslije jedva dobijene utakmica u šesnaestini Kupa kralja, protiv trećeligaša, igrači iz Primere su se pokazali kao nepristojni gosti – oni su po izlasku iz svlačionice ostavili toliko smeća da se stiče utisak da su istresali kese pune otpadaka donijetih namjerno.

U Barsinom smeću našle su se kore od voća, zavoji, maramice, flaše, čaše, kese, čarape, pa čak i kovanice … Ko bi rekao da su takve zvjezde, u skupim odjelima, toliko neuredne i nemarne.

Domaćini su poveli sa 1:0, da bi Grizman tek u 72. minutu izjednačio 1:1 i tek u četvrtoj minuti nadoknade Barsa je uspijela da izbjegne razočarenje i dala pobjednički gol.

How Barca players left Ibiza’s locker room after the Copa del Rey game from soccer