Ikardi spasio Inter, Napoli i PSŽ odigrali remi, Zvezda osvježila veče pobjedom!

Inter-Barcelona

Večerašnji susreti Lige prvaka držali su ljubitelje fudbala na nogama sve vrijeme. Uzbudljive utakmice odigrane su na nekoliko stadiona. Inter se uspio izvući preko Ikardija, dok su Napoli i PSŽ završili sa remijem.

Fudbaleri Barselona i Intera su čekali kraj susreta da začine utakmicu. U 83. minuti je rezervista Barse Malkolm poslao loptu u mrežu Intera. Međutim, sa druge strane dolazi brza reakcija. Ikardi vraća loptu u 87. minuti i tako postavlja konačan rezultat susreta. Barsa je bez Lionela Mesija pružila sjajnu utakmicu, ali se i domaći tim pokazao veoma dobro. Fudbaleri Intera pravili su probleme Suarezu, Kutinju i Dembeli sve do poslednjih minuta, kada se Ikardi uspio probiti i to uspješno.

Još jedan od susreta završen je jednakim rezultatom, a to je bio duel Napolija i PSŽ-a. Krajem prvog poluvremena je Bernat poveo PSŽ kap objedi, ali je Insigne izveo penal u 63. minuti. Nakon toga nije dolazilo do promjene rezulata.

Ipak, ono što je podiglo fudbalski svijet na noge je velika pobjeda Crvene Zvezde nad Livepulom na domaćem terenu. Fudbaleri Zvezde su slavili sa 2:0 i tako upisali 4 boda.