Juve bez milosti upisao sedmicu!

Juventus-Sasuolo

Fudbaleri Juventusa su odigrali bezobzirnu utakmicu protiv Sasuola u 23. kolu italijanske Serije A. Juventus je na svom terenu ubacio velikih 7:0,a  Iguan Gonzalo se izborio za het-trik.

Prvo poluvrijeme riješilo je susret. Sandro je već u 9. minuti počeo sa serijom domaćina. Kedira je iskoristio najbolje prilike u 24. i 27. minuti, a u prvom dijelu utakmice im se pridružio i Pjanić u 38. minuti za četvrti gol Juventusa prije pauze.

Kada su se vratili na terenu je bilo mjesta samo za jednog igrača. Gonazlo Iguan je pokazao najbolje od sebe i upisao het-trik. Uspješno je ubacivao u mrežu Sasuola u 63. zatim 74. pa 83. minuti.

Ovom pobjedom je klub iz Torina nastavio borbu sa Napolijem za prvo mjesto i titulu šampiona.