Kiša sprala dresove :)

rubin-kazan

Na meču trećeg pretkola UEFA Konferencijske lige viđena je nevjerovatna stvar – flomasterom nacrtani brojevi na dresovima nekolicine igrača.

Fudbalski klub Rakow za kojeg brani BiH golman Vladan Kovačević ugostio je ruski Rubin Kazanj, a duel je završen rezultatom 0:0.

U prvom poluvremenu kiša je nemilo padala na Miejski stadionu što nisu izdržali dresovi ruske ekipe pa su im otpali brojevi, a nekima i slova, pa je sudija bio primoran da utakmicu prekine. S obzirom na pravila, zatražio je od igrača Rubina da ih učine vidljivim.

Fudbaleri Rubina su na poluvremenu morali flomasterom napisali brojeve i nadopunili slova na dresovima, ali to nije bilo dovoljno pa je  sudija meč nastavio tek kada su igrači Rubina dobili nove dresove.