Liverpul preko Milnera i Manea do pobjede

Liverpul-Kristal Palas

Drugo kolo engleskog Premijeršipa završeno je pobjedom Liverpula nad Kristal Palasom. Liverpul je slavio sa 2:0, a glavni trijelci bili su Milner i Mane.

Prva šansa za Liverpul došla je sredinom prvog poluvremena preko sjajnog Salaha. Domaći fudbaleri ubrzo su uzvratili preko Taunsenda, ali bezuspješno. Pred kraj prvog dijela utakmice dolazi do sjajne prilike sa Liverpul. Sakho u kaznenom prostoru obara Salaha i Džejms Mliner pogađa za 1:0.

Poslije odmora Keita je imao dobru šansu da udupla rezultat, a to je ipak obavio Mane u 93. minuti. Domaćini u 76. minuti ostaju sa igračem manje – riječ je o Van-Bisaku koji je srušio Salaha sa leđa. Ipak Salah ostaje bez povreda i asistira Maneu u 93. minuti za konačan rezultat.