Mesi bjesan na sudiju

lionel mesi argentina

Najbolji fudbaler svijeta Lionel Mesi nije u najboljoj formi ove jeseni, postigao je samo jedan gol iz igre, a sinoć mu je VAR poništio drugi, u utakmici kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u kojoj su Argentina i Paragvaj podjelili bodove, meč je završen 1:1.

Napadač Barselone bio je bjesan na brazilskog sudiju Krausa poslije utakmice, optužujući ga da je dva puta teško oštetio gaučose.

Ovo je sramota! Dva puta si nas zaje*ao, nevjerovatno – vikao je Mesi na Brazilca, a druga sporna situacija na koju misli je brutalan start nad Palasiosom koji je kažnjen samo žutim kartonom.

Jedini regularan gol za Argentinu postigao je Nikolas Gonzales u 41. minutu, dok je za Paragvajce strijelac bio Anhel Romero sa bijele tačke u 22.

Mesijev gol u 60. minutu donio bi preokret i zadržao gaučose na stodstotnom učinku u kvalifikacijama. Ovako su i dalje prvi, ali sa bodom više od Brazila koji u noći između četvrtka i petka dočekuje slabašnu Venecuelu.