Miler pokrenuo lavinu golova!

Bajern-Bešiktaš

U osmini finala Lige šampiona sreli su se minhenski Bajern i turski Bešiktaš. U ovom susretu je Bajern ostao prazne mreže, dok su fudbaleri Bešiktaša večeras primili čak 5 golova.

Bajern je postavio dominaciju od početka, a poslije se nije znao zaustaviti. Na početku susreta je Bešiktaš ostao bez jednog igrača nakon što je Domagoj Vida zaradio crveni karton i napustio teren. Već tada se naslutila njegova ‘sudbina’ do kraja susreta. Krajem prvog poluvremena se Bajern radovao golom Milera u 43. minuti.

Na Milera su se u drugom poluvremenu nadovezali ostali članovi tima. Koman je u 53. minuti slavio za 2:0. Nakon njega se ponovio Miler uz asistenciju Džošue Kimiha u 66. minuti. Ovo je već značilo 3:0 za Bajern, pa je fudbalerima Bešiktaša ostalo samo da lagano završe čekaju kraj. Novi udar Bajerna bio je preko Levandovskog u 79. minuti  i desetak minuta kasnije u 88. minuti za konačnih 5:0.

Sledeća destinacija utakmice je Istanbul 14. marta kada će ovi klubovi odigrati revanš.