Nižu se brige za Vengera

arsen-venger

Arsenal koji gostuje Crvenoj Zvezdi u četvrtak u utakmici Lige Evrope,  dolazi oslabljen jer u Beograd neće doputovati Dani Velbek. Poslije oporavka od povrede, Velbek je bio starter, ali je u duela sa Votfordom morao da izađe zbog povrede u 61.minutu. Zamijenio ga je Mesut Ozil, a menadžer Tobdžija Arsen Venger je dobio novi razlog za brigu. Velbek je već bio van igre tri nedelje zbog povrede prepona.

Ali ovo nije bila jedina loša vijest za Arsenal. U duelu 8. kola, Tobdžije su izgubile sa 2:1 od Votforda, koji je poslije gola Pera Mertezakera u 40. minutu za 1:0, napravio preokret u drugom poluvremenu. Prvo je Troj Dini dao gol sa bijele tačke, a konačan rezultat je postavio Tom Kleverli u trećem minutu sudijske nadoknade.

Sada Votford ima 15 bodova, dva više od Arsenala.