Orlovi savladali Crnu Goru

Aleksandar Mitrović

Održana je još jedna utakmica četvrte grupe Lige C UEFA Lige nacija. Srbija je u Podgorici slavila rezultatom 2:0. a za oba gola je bio zaslužan Aleksandar Mitrović.
Prvi put se mreža domaćina zatresla u 18. minuti kada je Mitrović šutao sa bijele tačke, a drugi put u 81. minuti poslije sjajne akcije sa Živkovićem i Milinković-Savićem.

Srbija je tako poslije tri utakmice na prvom mjestu u četvrtoj grupi.

Drago mi je da su večeras dva gola bila dovoljna, taktički zrela utakmica, oterali smo Jovetića od gola terali smo ga da se spušta po loptu, iskoristili smo šanse. Mogli smo i bolje da odigramo i damo još neki gol, ali dobar rezultat i igra, zasluženo smo pobedili. rekao je Mitrović poslije utakmice.

U nedelju od 15 časova Orlove očekuje utakmica sa Rumunijom, koja je izašla kao pobjednik u borbi sa Litvanijom.