Ovaj put bez svađe na terenu

Nejmar-Kavani

Na susretu PSŽ-a i Bordeksa u okviru osmog kola francuske Lige 1 dogodilo se čudo. Rezultat je nakon 58. minuta igre 6:1,a Nejmar (2), Kavani, Mojner, Draksler i Mbape su ušli u strijelce ove utakmice koja će pogodno završititi za PSŽ.

Nejmarovoj sreći nema kraja jer je uz dva gola uspio izboriti i asistenciju Kavaniju. Iako je prije samo nekoliko dana javnost brujala o nemogućnosti dogovora oko penala, možemo vidjeti da se na ovoj utakmici dva igrača veoma dobro slažu. Nakon utakmice sa Lionom i naduvavanja prepirke između Kavanija i Nejmara svima je bilo čudno da je ovaj put došlo do dogovora.

U 39. minuti se Kavani povukao, i Nejmar je dobio priliku da zabije gol sa bijele tačke. Izgleda da su ‘dječaci’ naučili kako se treba ponašati u zajedničku korist.