Pala i Sutjeska

željezničar-sport team

Fudbaleri „Željezničar-Sport Team“  ostvarili su i treću pobjedu ove sezone, jer su u subotnjem meču pobjedili fočansku Sutjesku sa 1:0, tako da sad imaju 10 bodova na tabeli a Sutjeska samo 2.

Pobjedonosni gol postigao je Bosančić u 27. minuti kada je Jokanović centrirao loptu sa desne strane a Bosančić odreagovao i spremio gol u mrežu Jovičića.
Pokušao je Bilal iz slobodnog udarca sa 22 metra da povisi rezultat ali loptu je zaustavila stativa.

U 32.minuti Šatara je uposlio Markovića ali lopta prelazi preko gola, u 45.minuti Šatara je opet pokušao iz šesnaesterca ali ovaj put golman fočaka je bio na visini zadatka. U nastavku meča redale su se šanse Petkovića, Bosančića i Šatare ali bez uspjeha. Prvi pravi pokušaj gostiju bio je tek u 70.minuti kada je Mojović pokušao iz slobodnog udarca sa 18 metara ali golman Kukrika je sprečio da lopta uđe u gol.

Na utakmici nisu nastupili kapiten Krunić i iskusni Kuzmanović.