U derbiju 10. kola Superlige Srbije su fudbaleri Partizana i Radničkog odigrali nerješenu utakmicu sa rezultatom 2:2. Utakmica je imala veoma dinamičan ritam, pa se nije znalo šta sledeća minuta igre donosi.

Ekipa Radničkog je preko Ranđelovića krenula u napad već u drugoj minuti susreta. Stojković je zaustavio ovaj pokušaj, a Partizan odmah uzvratio napad. U 28. minuti susreta Ranđelović se okliznuo i izgubio priliku za dobar šut. Radničkom se posrećilo u 35. minuti kada je Stojanović šutirao sa desnog krila do peterca gdje je Haskić glavom potvrdio akciju. Nakon ovih akcija se situacija na terenu utišala i na poluvrijeme se otišlo sa golom prednosti za Radnički.

Tek u drugom poluvremenu uporni Ranđelović dobija svoj trenutak slave kada je iskoristio kiks Nemanje G. Miletića. Ranđelović dodaje loptu Stojanoviću koji veoma dobro zaobilazi golmana Partizana. Ovako je Radnički došao do 2:0. Partizan nije mogao nastaviti u istom tempu zato Nikolić ulazi umjesto Zdjelara. Ipak, Partizan nikako nije dolazio do prilike za gol. U 74. minuti Šćekić šuta pored gola. Tek u 79. minuti susreta Nikolić pravi odličnu akciju i donosi Partizanu jedan poen na susretu. Mitrović je probao glavom, a Mrkića je zaustavio Stojković. Pred kraj susreta Pantić i Miletić pokazali su timski rad i izjednačili na 2:2.

Ovakav rezultat ostao je do kraja utakmice. Ekipe Partizana i Radničkog poslije 10 odigranih kola imaju po 21 bod, dakle dijele drugo mjesto Superlige .