Partizan odigrao za novi poraz

Partizan-Lokomotiva

Košarkaši Partizana su u Kubanju zabilježili novi poraz od Lokomotive i to sa ‘sramotnih’ 99:64. U poslednjem kolu grupe C Evrokupa, Lokomotiva je izbrojala skoro do sto, dok se Partizan zadržao na nešto više od polovine toga.

Početak utakmice je dočekala solidna igra Partizana, pa je završio sa svega 4 razlike sa 22:18. Međutim, u drugoj dionici kreće potpuni pad crno-bijelih. Lokomotiva je išla punom parom i nagurala do 32:10 za kraj poluvremena. U nastavku Lokomotiva ne prestaje udarati po Partizanu, pa je u tri dionice ubacila 83 poena. U završnici su domaćini potvrdili prethodnu dominaciju, a rezultat je dolazio i do 93:46. Konačno je upisano 99:64.

Ekipa Nenada Čanka danas se borila uz marinkovića sa 15 ubačenih poena, a tu su bili i Gos i Veličković sa po 11 ubačenih. Za Lokomotivu je najbolje odigrao Antipov sa 21 poenom.