Partizan osvojio Kup Srbije!

Partizan-Mladost

Crno-bijeli fudbaleri su u Surdulici odigrali zanimljiv susret sa ekipom Mladosti koju su pobjedili sa 2:1 za titulu Kupa Srbije.

Mladost je prva došla do prednosti i to u 21. minuti golom Janka Tumbasevića. Partizan nije dugo čekao da uzvrati svom snagom na uspjeh fudbalera Mladosti pa je Marko Janković već u 31. minuti odigrao za izjednačenje. Rezultat 1:1 ostao je i na odmoru, a poslije je uslijedo preokret. Partizan je ‘kasnu’ dominaciju iz prvog poluvremena prenio u drugi dio susreta. U drugom poluvremenu se istakao Saša Zdjelar kada je u 62. minuti lijepo sarađivao sa Markom Jevtovićem nakon kornera. Utakmica je završena u korist Partizana sa 2:1.

Ovo je bilio treće slavlje Partizana nad ekipom Mladosti, a prethodne dve pobjede osvojio je u Humskoj sa 3:0 i u Lučanima sa 2:1. Ljetni odmor za fudbalere Partizana počinje 9. juna, a ekipa se za novu sezonu sprema od 11. juna.