Spartak pao pod Partizanom – ako žele Ligu Evrope moraju navijati za crno-bijele

Partizan-Spartak

Poslednje kolo Superlige Srbije označeno je pobjedom Partizana nad Spartakom sa 2:0. Na odigranoj utakmici se osjetila velika dominacija crno-bijelih fudbalera koji su rezultat riješili već u prvom poluvremenu.

Odmah na početku susreta je Pantić uletio za pogodak u 3. minuti. Partizan nije dugo čekao na novi pogodak pa se Leandre Tavamba postavio ispred gola Spartaka u 28. minuti. Ovako je postavljen konačan rezultat sa 2:0.

Današnja pobjeda Partizana najavila je veoma zanimljiv susret finala Kupa koje će crno-bijeli odigrati 23. maja u Surdulici. Upravo na tom susretu će ekipa Spartaka biti uz Partizan jer bi ta pobjeda Partizana njima donijela kvalifikacije za Ligu Evrope naredne sezone. Do ove situacije je došlo je Radnički iz Niša bio bolji od Napretka i potisnuo Spartak sa trećeg mjesta.