Tadić: Osvojili smo bitan bod

tadić-dušan lisabon

Srpski fudbaler Dušan Tadić rekao je da je bod protiv Portugalije veoma bitan i da je njegova ekipa nagrađena zbog velike želje.

Želja je bila veoma velika i nagrada je stigla. Veoma bitan bod. Bilo bi drugačije da nam nisu dali gol, a mi smo imali situacije kada smo mogli da riješimo – rekao je Tadić novinarima.

Srbija je kvalifikacije za Evropsko prvenstvo počela rezultatom 1:1 sa Portugalom.

Bila je teška utakmica. Imali smo par situacija u prvom poluvremenu da ih ugrozimo, damo drugi gol. Drugo poluvrijeme smo se nesvjesno malo više povukli nego što je trebalo. Trebalo je da budemo smireniji, oni su dominirali – kazao je Tadić.

pepe-tadić

Portugalci su se žalili na suđenje.

Šimon Marčinjak je jedan od najboljih sudija na svjetu. Mislim da je sudio super, 100 posto mu vjerujem – rekao je Tadić.

Tadić je krajem prvog poluvremena dobio jak udarac u nogu od Pepea.

Baš me je udario. Brutalan start, ali bitno da nije ništa, nadam se da nije. Biće okej – rekao je Tadić.

Srbija sada ima bod iz jedne utakmice, a Ukrajina i Portugal poslije dva susreta četiri odnosno dva boda.

Ukrajina je dobra ekipa, između njih, Portugalije i nas će biti borba – naveo je fudbaler holandskog Ajaksa.

Naredni rival Srbiji biće Ukrajina, u junu u Kijevu.