Žestoka borba Liverpula i Totenhema – Kejn slavi 100. put

Totenhem-Liverpul

Susret 26. kola Premijer lige fenomenalno je iskoristio Hari Kejn da upiše 100. gol u šampionatu. Totehnem je izjednačio sa Liverpulom, ali tek u sudijskoj nadoknadi. Obe ekipe su pružile svoj maksimum tako da je na terenu odigran veoma buran susret. Odluka pobjednika čekala se do poslednjih sekundi utakmice tačnije do četvrte minute sudijske nadoknade.

Liverpul je jače krenuo u utakmicu i već u 3. minuti je Mohamed Salah pogodi za prednost 1:0. DO kraja utakmice je izgledalo kao da će ‘Redsi’ odnijeti pobjedu. Međutim, za Totenhem u 80. minuti ubacuje Vanjama. Tada se izjednačio rezultat na 1:1.

Mrežu Uga Ljorisa ponovo je zatresao Salah u 91. minuti susreta, a tek tada se zahuktalo na terenu. I to je popravio Totenhem i to preko Harija Kejna koji je u poslednjim sekundama sudijske nadoknade došao do svog 100. gola u Premijer ligi. Ovako je susret završen sa 2:2.