Zvezda bolja od AEK-a

Crvena Zvezda - AEK

Crvena Zvezda odlično igra na pripremnim utakmicama za novu sezonu. Sada je Zvezda oborila i AEK i to sa 31 poenom više tj. 95:63 (22:16, 20:15, 30:17, 22:15).. Ovo je bio treći trijumf Zvezde u toku priprema za novu sezonu.

U toku prvog poluvremena Zvezdini košarkaši su igrali dobar napad i došla do dvocifrene prednosti do pauze. Prvih deset minuta Zvezda je odnijela sa 22:16, a sledeću sa 20:15. Nakon odmora je Crvena Zvezda bila još jača. U trećoj četvrtini išli su crveno-bijeli do 30:17, a do kraja susreta je tim sa Malog Kalemegdana upisao 31 poen više.

Na ovoj utakmici se istakao Stratos Perperoglu sa 13 poena, Bili Baron je ubacio 11 poena. Ognjen Dobrić je dodao 11 poena, Branko Lazić 10 poena, a Marko Kešelj i Dušan Ristić po 9 poena.